Menu Zamknij

Toaleta przenośna na działkę

Dlaczego toaleta przenośna to dobre rozwiązanie na działkę?

Ogródki działkowe są świetnym miejscem wypoczynkowym dla całej rodziny. Można się wyciszyć i zrelaksować w otoczeniu przyrody. W Polsce występuje obecnie 4667 Rodzinnych Ogródków Działkowych, które podzielone są na około 917 tysięcy działek.

Komfort przebywania na parceli często nie jest na odpowiednim poziomie. Zdarza się, że ogrody nie posiadają przyłącza sieci elektrycznej oraz bardzo często nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Niemniej jednak, można zapewnić sobie odpowiednie warunki sanitarne, poprzez postawienie toalety. Jednym z rozwiązań jest wykopanie prywatnego szamba, które wiąże się z wysokimi kosztami. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponując wam przenośne toalety. W przypadku używania takich toalet nie musisz martwić się dodatkową instalacją szamba, która odbywa się we własnym zakresie i generuje wysokie koszty montażu oraz eksploatacji.

jak zamówić toaletę na budowę
wynajem toalety przenośnej w Poznaniu

Jakie są rodzaje toalet?

Występuje dużo rodzajów toalet, które można wykorzystać w danym przypadku. Różnią się one sposobem odprowadzania nieczystości:

 • toalety turystyczne
 • toalety przenośne
 • toalety kompostujące
 • toalety torfowe

Serwis toalety przenośnej

Toalety przenośne, przybierają formę wolnostojącej kabiny, którą należy umieścić na zewnątrz. Użytkowanie nie odbiega niczym od normalnej ubikacji. Dzięki pojemnym zbiornikom na nieczystości, ograniczana jest częstotliwość opróżniania zbiornika. Serwis toalet wykonywany jest przez firmy do tego przygotowane. WC SKIP posiada odpowiedni sprzęt, który gwarantuje dokładność czyszczenia, wysokiej jakości preparaty myjące, neutralizujące nieprzyjemne zapachy i dokładnie dezynfekujące przestrzeń sanitarną.

kiedy zamówić toaletę przenośną

Przepisy dotyczące toalet przenośnych

Toalety ze zbiornikami bezodpływowymi na działce powinny spełniać odpowiednie przepisy sanitarne:

 1. WC musi posiadać nieprzepuszczalne dno i ściany.
 2. Szczelne przykrycie z zamykanym otworem do usunięcia nieczystości jest niezbędne, w celu utrzymania higieny na odpowiednim poziomie.
 3. Znajdujące się tam odpowietrzenie, powinno być usytuowane 0,5 m ponad poziomem gruntu.

W naszej ofercie występują toalety przenośne, w których uwzględniliśmy wszystkie wymogi sanitarne. Wykonanie ich z wysokiej jakości materiałów podnosi komfort użytkowania. Stosujemy tylko preparaty przeznaczone do tego rodzaju toalet oraz wyposażamy je w specjalne produkty higieniczne (mydło antybakteryjne i płyn do dezynfekcji). Czujemy się zobowiązani do dbania o środowisko, dlatego nieczystości utylizowane są w certyfikowanych miejscach do tego przeznaczonych.

Problem braku toalety na działce

Na czym polega nasza usługa i jak możemy rozwiązać Twój problem braku toalety na ogródku działkowym?

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę i dopasować usługę do Twoich potrzeb. Dowozimy toaletę na wskazaną przez Ciebie posiadłość, posiadającą pełne wyposażenie w niezbędne artykuły chemiczne. Wykonujemy zlecony przez Ciebie serwis, który będzie odbywać się o ustalonej częstotliwości w wybranych przez Ciebie terminach.

Na czym polega serwis toalety na Twojej działce?

 • opróżnienie zbiornika z nieczystościami,
 • dezynfekcja toalety przenośnej,
 • napełnienie zbiornika czystą wodą wraz z odpowiednimi środkami chemicznymi (bakteriobójczymi i zapachowymi),
 • uzupełnienie papieru toaletowego,
 • zapewniamy najwyższy standard serwisu kabiny przenośnej!

Jakie rodzaje toalet polecamy na ogródki działkowe?

Posiadamy dwa rodzaje toalet: standard i vip. Toaleta standard posiada podstawowe wyposażenie, a vip została wzbogacona o: umywalkę kompaktową z pompką nożną, system sprężynowego domykania drzwi oraz otwory w podstawie umożliwiające zakotwiczenie toalety do podłoża.

Wyposażenie toalety

Toaleta Standard

Toaleta Vip

duży szczelny zbiornik zamknięty z deską sedesową

x

x

pisuar z odprowadzeniem do zbiornika

x

x

dwa niezależne systemy wentylacji

x

x

zamek wolne/zajęte

x

x

zamykanie na kłódkę

x

x

pojemnik na dwie rolki papieru toaletowego

x

x

dach mleczny przepuszczający światło dzienne

x

x

otwory w podstawie umożliwiające zakotwienie toalety do podłoża

x

system sprężynowego domykania drzwi

x

umywalka kompaktowa z pompką nożną

x