Menu Zamknij

Toalety przenośne na imprezy plenerowe

Przenośna toaleta na imprezę

Otwarta przestań, świeże powietrze i dobra zabawa – to definicja każdej imprezy w plenerze oczywiście przy odrobinie szczęścia i ładnej pogodzie. Zabawa pod gołym niebem od zawsze przyciąga tłumy zainteresowanych osób w różnym wieku.

Możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, integracja lokalnej społeczności, bądź konkretnej grupy, mile spędzony czas poza domem, promowanie aktywności na świeżym powietrzu oraz zdrowego stylu życia, wzbogacenie kulturowe, poprawa kondycji fizycznej, zabawy dla najmłodszych i kontakt z przyrodą to jedne z zalety wydarzeń plenerowych.

Przygotowania do imprezy

Przed przystąpieniem do wspólnej zabawy musimy zadbać o wszystkie szczegóły organizacyjne. Organizator w pierwszej kolejności powinien wybrać dogodne miejsce na wydarzenie. Uwagę należy zwrócić na grupę odbiorców, czyli do kogo ma być skierowana impreza, dzięki czemu łatwiej będzie wybrać poszczególne atrakcje.

Przy planowaniu plenerowej imprezy masowej spotykamy się z problemem sanitarnym, który musimy rozwiązać. Jednym z minusów jest brak łazienki.

Osoba organizująca event musi zapewnić komfortowe zaplecze sanitarne. Toalety przenośne sprawdzają się w danych przypadkach idealnie, dodatkowo można pokusi

się o umywalkę wolnostojącą, dzięki czemu stworzymy kompletne zaplecze sanitarne.

Toaleta przenośna vip

Wypożyczenie toalet na eventy – dostępne warianty toalet

Wynajem toalety na imprezy plenerowe jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Dzięki szerokiej ofercie dopasujemy się do każdego eventu. Posiadamy dwa rodzaje toalet przenośnych: toaletę standard oraz toaletę „VIP”, zarówno jeden jak i drugi rodzaj świetnie sprawdza się jako toaleta na imprezę.

WYPOSAŻENIE

TOALETA STANDARD

TOALETA VIP

TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Duży szczelny zbiornik zamknięty  z deską sedesową

x

x

x

Pisuar z odprowadzeniem do zbiornika

x

x

Dwa niezależne systemy wentylacji

x

x

x

Zamek wolne/zajęte

x

x

x

Zamykanie na kłódkę

x

x

x

Pojemnik na dwie rolki papieru toaletowego

x

x

x

Dach mleczny przepuszczający światło dzienne

x

x

x

Otwory w podstawie umożliwiające zakotwiczenie toalety do podłoża

x

System sprężynowego domykania drzwi

x

Umywalka kompaktowa z pompką nożną

x

Poszerzone wejście

x

Brak progu

x

Toaleta w wersji standard

WC na imprezę wyposażone jest w szczelny, duży zbiornik na nieczystości, posiada deskę sedesową, pisuar z odprowadzeniem do zbiornika, pojemnik na dwie rolki papieru toaletowego, dwa niezależne systemy wentylacyjne, przy zamykaniu wbudowany jest znacznik „wolne”/„zajęte”, a dodatkowo istnieje możliwość zamknięcia toalety na kłódkę. Dach toalety skonstruowany jest ze specjalnego mlecznego tworzywa, dzięki czemu za dnia przepuszcza promienie słoneczne.

Toaleta VIP

Toalety VIP posiadają parę dodatkowych udogodnień, co podnosi komfort korzystania z przenośnego WC, a mianowicie w środku wbudowana jest kompaktowa umywalka z pompką nożną. Dany rodzaj toalety posiada także otwory w podstawie, które umożliwiają mocniejsze zakotwiczenie toalety w podłożu, na którym stoi, oraz system sprężynowego domykania drzwi.

Toaleta dla osób niepełnosprawnych

Z myślą o ludziach z ograniczonymi funkcjami poruszania się można u nas wynająć toaletę dla osób niepełnosprawnych. WC, w którym podłoga jest niemalże równa z podłożem oraz występuje więcej przestrzeni, daje możliwość wjazdu osobom na wózkach inwalidzkich. Dodatkowo ściany kabiny wyposażone są w uchwyty, które ułatwiają funkcjonowanie w toalecie.

Regularny serwis toalet podczas imprezy

Imprezy plenerowe przyciągają duże grona osób, dlatego, aby zachować komfort w ciągu eventu, oferujemy profesjonalny serwis toalet przenośnych polegający na:

  • opróżnieniu zbiornika ze wszystkich nieczystości,
  • dokładnym myciu i dezynfekcji kabiny,
  • ponownym wyposażeniu toalety we wszystkie niezbędne środki czystości: mydło w płynie, płyn do dezynfekcji rąk, papier toaletowy,
  • napełnieniu zbiornika wodą z dodatkiem środków chemicznych zapobiegających rozprzestrzenianie się nieprzyjemnych zapachów oraz zabijających drobnoustroje.

Częstotliwość serwisu ustalana jest indywidualnie do potrzeb klienta.

WC SKIP toalety przenośne Poznań

Do jakich miejscowości dowozimy toalety?

Od wielu lat działamy na terenie Poznania i okolic. Nasze toalety na imprezę wielokrotnie gościły w Gnieźnie, Kostrzynie, Kościanie, Opalenicy, Puszczykowie, Szamotułach, Śremie, Wągrowcu, Wrześni, Suchym Lesie, Swarzędzu, Luboniu oraz wielu innych w miejscowościach, które znajdują się w odległości do 100 km od Poznania.

Wynajmując nasze toalety na imprezę, masz pewność, że podejdziemy indywidualnie do organizowanego przez Ciebie wydarzenia, zaopatrując je w sprzęt najwyższej jakości. Rzetelne i terminowe wykonanie przez nas usług spełnia oczekiwania naszych klientów, a niskie ceny zachęcają do dalszej współpracy.