Menu Zamknij

Serwis toalet przenośnych – odpowiedzi na częste pytania

Na czym polega serwis przenośnych toalet sanitarnych?

Toaleta przenośna w wielu sytuacjach jest najlepszym rozwiązaniem jako zaplecze sanitarne. Serwis toalety to podstawowy temat, w jaki trzeba się zagłębić, przystępując do wynajmu toalety mobilnej. W poniższym artykule znajdziecie najważniejsze informacje związane z tym tematem. Dlaczego należy systematycznie serwisować toalety przenośne? Jak często należy wykonywać dezynfekcje zbiornika oraz kabiny? Na czym polega serwis toalety przenośnej? Czy w cenie wynajmu toalety znajduje się jej serwis?

WC przenośne posiada bezodpływowy zbiornik, dzięki czemu nie musi być podłączone do kanalizacji. Przenośne toalety są zamiennikiem toalety murowanej, gdzie wymagana jest systematyczna dostawa wody. Dlatego nasze toalety świetnie sprawdzają się przy:

 • placach budowy
 • polach namiotowych
 • imprezach masowych
 • ogródkach działkowych
 • kempingach

To tylko niektóre z miejsc, gdzie można stosować toalety przenośne. Jakość toalet oraz profesjonalny serwis powoduje, że komfort korzystania z wc jest na najwyższym poziomie i sprawdza się w przypadku bardzo wymagających użytkowników.

Spis treści

 1. Na czym polega serwis toalet przenośnych?
 2. Jak przebiega serwis WC?
 3. Jak często serwisujemy toalety?
 4. Jak długo trwa serwis toalety?
 5. Dlaczego regularny serwis toalet jest bardzo ważny?
 6. Czy w cenie wynajmu jest wliczony serwis toalety?

dowóz toalet przenośnych

Na czym polega serwis toalet przenośnych?

Oprócz wynajmu toalety przenośnej oferujemy również jej pełen serwis. Podczas danej usługi nasza firma stawia na najwyższej jakości środki czystości, profesjonalny sprzęt do wykonania serwisu oraz doświadczenie naszych pracowników. Są one niezbędne do wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych?

 • Profesjonalne podejście – personel składający się z doświadczonych osób w danej dziedzinie, który zawsze udzieli odpowiedzi na państwa pytania oraz doskonale doradzi.
 • Indywidualne podejście do klienta – dostosowujemy ofertę do potrzeb klienta. Dobieramy ilość toalet przenośnych oraz częstotliwość serwisu. Wspólnie ustalamy długość postoju kabiny, możliwości czasowe podczas realizacji zamówienia i wiele innych.
 • Dbamy o środowisko – posiadamy wysokiej klasy samochody transportowe, urządzenia asenizacyjne oraz używamy najwyższej jakości środki chemiczne, które są certyfikowane i posiadają atesty.

Serwis toalety przenośnej polega na opróżnieniu zbiornika z zanieczyszczeń, wyczyszczeniu i zdezynfekowaniu kabiny, uzupełnieniu środków czystości oraz przygotowania WC do dalszego użytku.

Jak przebiega serwis WC?

Serwis toalety utrzymuje kabinę w czystości i powoduje nieprzerwany komfort korzystania z WC.
Przebieg serwisu toalety mobilnej:

 • opróżnienie toalety oraz zawartości zbiornika
 • umycie kabiny w środku i na zewnątrz
 • uzupełnienie brakujących artykułów, czyli: mydła w płynie, papieru toaletowego oraz środka do dezynfekcji
 • uzupełnienie zbiornika wodą oraz specjalnymi środkami chemicznymi, hamującymi rozwój mikroorganizmów oraz neutralizującymi brzydki zapach
 • uzupełnienie wodą zbiornika umywalki
 • odświeżenie toalety za pomocą środka zapachowego

toaleta mobilna

Jak często serwisujemy toalety?

Dobierając częstotliwość serwisu toalety przenośnej, należy zwrócić uwagę na jej eksploatacje oraz liczbę osób korzystających z WC. W zależności od sytuacji częstotliwość serwisu może być potrzebne codziennie lub raz na miesiąc. W przypadku imprez masowych, które trwają kilka dni, zaleca się codzienne serwisowanie WC. Na placach budowy, wygląda to zupełnie inaczej, w przypadku gdy korzysta z niej tylko dwóch bądź trzech pracowników, wystarczy jeden serwis w miesiącu.

Jak długo trwa serwis toalety?

Najczęściej jest to szybka usługa trwająca około 10 minut. Jednak w przypadku gdy toaleta jest uszkodzona i należy naprawić powstałą usterkę, serwis WC może trwać znacznie dłużej. Zdarzają się na tyle poważne usterki, że konieczne może być wymienienie toalety na w pełni sprawną.

Dlaczego regularny serwis toalet jest bardzo ważny?

Często toaleta przenośna kojarzy nam się z nieprzyjemnym zapachem i brudem. Jest to rodzaj stereotypu, ponieważ firmy wynajmujące toalety mobilne posiadają usługę ich serwisu. Cykliczny serwis utrzymuje WC w czystości i pełnym komforcie. Opróżnianie zbiornika, mycie kabiny wraz z dezynfekcją zbiornika zapewniają bezpieczeństwo sanitarne. Systematycznie należy również uzupełniać dozownik mydła, zasoby papieru toaletowego i płynu do dezynfekcji. Środki czystości neutralizują brzydkie zapachy oraz zapobiegają namnażaniu się drobnoustrojów. Serwis toalety jest bardzo ważny dla naszego zdrowia i komfortu korzystania z WC.

Czy w cenie wynajmu jest wliczony serwis toalety?

Wynajem toalet w naszej firmie gwarantuje Państwu jeden serwis toalety gratis! Jednakowo przy wynajmie toalety na krótki bądź długi okres użytkowania. W przypadku dużej eksploatacji toalety przenośnej, jeden serwis może być niewystarczający. Serwis WC można dodatkowo zamówić i zakupić dostosowując ofertę do własnych potrzeb.