Menu Zamknij

Wynajem toalety przenośnej. Ile to kosztuje?

Ile kosztuje wynajem toalety przenośnej?

Wynajem toalet przenośnych w Poznaniu

Firma WCSkip od lat zajmuje się wynajmem toalet przenośnych na terenie całego Poznania i okolic. Zdobyte doświadczenie oraz chęć zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług sprawiło, że zaufało nam już bardzo wielu klientów prywatnych oraz firmowych. Oferujemy Państwu najtańszy i najszybszy wynajem toalet w Wielkopolsce.

Toalety przenośne w Poznaniu

Dlaczego toaleta przenośna?

Toaleta przenośna jest obowiązkowym elementem każdej imprezy plenerowej, takiej jak miejskie koncerty, rodzinne spędy i pikniki czy też firmowe eventy. Potrzebne są one również w przestrzeni publicznej takiej jak parki, plaże i przystanki autobusowe. Toaleta turystyczna sprawdzi się na pewno podczas podmiejskich wyjazdów czy survivalowego urlopu – czyli wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest podłączenie się pod kanalizację. Jest to również idealne rozwiązanie na place budowy, ponieważ według polskiego prawa toalety przenośne powinny znaleźć się tam po to, aby pracownicy mieli zapewniony dostęp do węzła sanitarnego. Toaleta budowlana jest więc, według rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, stałym i obowiązkowym elementem każdej budowy. Na placu budowlanym musi znajdować się przynajmniej jedna toaleta i jeden pisuar na 30 pracowników płci męskiej, w przypadku pracujących tam kobiet jedna na 20. Ubikacja na budowie powinna znajdować się maksymalnie do 125 metrów od stanowiska pracy, jeśli prace są wykonywane na otwartej powierzchni, a w innym przypadku do 75 metrów, tak aby każda osoba mogła komfortowo spełnić swoje potrzeby fizjologiczne.

Wynajem toalet przenośnych – dlaczego warto?

Na terenach objętych budową przenośne wc nie musi być podłączone do sieci kanalizacyjnej jeśli czas wykonywanych tam robót nie przekracza 3 miesięcy. Dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych toalet, które są wyposażone w bezodpływowy zbiornik na wodę i fekalia. Toalety – dzięki odpowiedniej wentylacji i wykorzystaniu przy ich wykonaniu nowoczesnych materiałów – nie absorbują nieprzyjemnych zapachów. Bardzo ważną kwestią jest też silna konstrukcja naszych toalet oraz odporność na wilgoć i promienie słoneczne.

Posiadamy dwa rodzaje toalet:

  • Wersja standard (wymiary: 1,2 x 1,15 x 2,35 m)
  • Wersja VIP (wymiary: 1,2 x 1,15 x 2,35 m)

Nasze nowoczesne toalety w wersji standard są wyposażone w dwa niezależne systemy wentylacji grawitacyjnej, która powoduje szybkie usunięcie zapachów, pojemnik na cztery rolki papieru toaletowego oraz zamek wewnętrzny do drzwi. W wersji VIP możemy zaoferować państwu również takie udogodnienia jak umywalka kompaktowa z pompką nożną, czy też dozownik na mydło antybakteryjne i preparat do dezynfekcji rąk. Obie wersje zaopatrzone są w wizualny wskaźnik, dzięki którym osoby z zewnątrz widzą czy toaleta jest zajęta, czy też wolna. Każda z naszych toalet jest również zatwierdzona do użytku przez odpowiednie atesty wydane przez Państwowy Zakład Higieny.

Serwis toalety w cenie wynajmu

Trzeba pamiętać, że oprócz samej możliwości skorzystania z toalety ważny jest też komfort użytkowania, dlatego WCSkip proponuje Państwu najwyższej jakości serwis toalet. Posiadamy odpowiedni sprzęt gwarantujący naszym pracownikom skrupulatne czyszczenie i opróżnienie zbiornika, dezynfekcje całej toalety, napełnienie zbiornika wodą i środkami bakteriobójczymi i zapachowymi oraz uzupełnianie papieru toaletowego.

Koszt wynajmu toalety przenośnej

Nasza toaleta mobilna może być podstawiona na okres kilku dni, ale również i długoterminowo wedle życzenia klienta. Oferujemy najniższe ceny na rynku! Koszt wynajmu pojedynczej kabiny wc wynosi w Poznaniu 190 złotych brutto za miesiąc użytkowania. W cenie zawarty jest comiesięczny serwis ubikacji. Każdy kolejny serwis (w Poznaniu) to koszt 70 zł brutto na miesiąc. Ceny wynajmu są więc uzależnione od okresu wynajmowania kabiny, miejsca w którym ma ona stać i częstotliwości serwisów. Mogą być one wykonywane wedle Państwa życzenia w odstępach miesięcznych, tygodniowych, ale i też codziennych. Podstawienie i ustawienie kabin toaletowych jest bezpłatne niezależnie od miejsca, w którym wc ma stać. Nasza firma odpowiada za zaplecze sanitarne w rozmaitych miejscach Poznania i okolic. Dla Państwa wygody dojeżdżamy nawet w okolice Gniezna, Śremu, Wrześni, Opalenicy, Wągrowca czy Szamotuł. Świadczymy usługi w wielu miejscowościach, nawet tych znajdujących się do 100 km od Poznania!

Indywidualna oferta wynajmu WC

WCSkip gwarantuje Państwu wynajem dostosowany do Waszych potrzeb. Każda usługa jest traktowana indywidualnie, żeby każdy nasz klient czuł się zadowolony i zadbany. Jeśli chcą Państwo poznać cennik wynajmu toalet wystarczy zadzwonić, pracownicy naszego biura klienta odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. To właśnie specjalnie dla Państwa postaraliśmy się o to, aby cena wynajmu była ustalona na satysfakcjonującym Państwa poziomie! Nasi kierowcy również są codziennie do Państwa dyspozycji, zamówienia realizujemy z dnia na dzień dostarczając kabiny w wybrane przez Państwo miejsca, a po zakończeniu okresu wynajmu je odbieramy. Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług!