Menu Zamknij

Jak zamówić toaletę przenośną WC SKIP?

Kiedy trzeba zamówić toaletę przenośną?

Najczęściej WC typu toi-toi zamawiane są na place budowy dla robotników. W szczególności, kiedy budowany jest na przykład dom jednorodzinny, bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zamówienie jednej lub dwóch kabin, zamiast całego kontenera sanitarnego (popularnego na większych budowach), ze względu na znacznie niższe koszty wynajmu toalety przenośnej. Drugim najpopularniejszym miejscem zamawiania mobilnych WC są wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Obowiązkiem organizatora jest zapewnienie uczestnikom dostępu do toalet i bieżącej wody, wymagana ilość jest tutaj uzależniona od liczby zgromadzonych osób, najczęściej zamawia się od czterech do dziesięciu toalet i dwie do pięciu umywalek przenośnych.

jak zamówić toaletę na budowę
wynajem toalety przenośnej w Poznaniu

Jak złożyć zamówienie na wynajem toalety przenośnej?

Najłatwiej jest złożyć zamówienie online przez naszą stronę internetową. W pierwszej kolejności należy wybrać, czy chcemy toaletę w wersji standard (podstawowe wyposażenie) czy w wersji premium (z wbudowaną umywalką). Następnie należy ustalić ile serwisów będziemy potrzebować w trakcie wynajmu – zbiornik na fekalia ma 250 litrów pojemności, trzeba więc oszacować, czy czyszczenie będzie potrzebne raz w tygodniu, czy może raz na miesiąc wystarczy – zależy to od liczby osób korzystających z WC. Dodatkową opcją jest nieobowiązkowe wykupienie ubezpieczenia – zabezpieczy nas to przed odpowiedzialnością finansową na wypadek uszkodzenia lub kradzieży toalety. Polecamy to zrobić, szczególnie jeżeli kabina będzie stała na nieogrodzonym, ogólnodostępnym terenie. Wypożyczenie umywalki przenośnej sprawdza się przy większej ilości toalet przenośnych. Na końcu wystarczy wpisać lokalizację podstawienia i termin wynajmu, a my zajmiemy się realizacją zamówienia i ekspresowo wyślemy WC. Istnieje również możliwość napisania do nas wiadomości e-mail (wcskip@skipgroup.pl), polecamy ten sposób kontaktu szczególnie, gdy chcielibyśmy złożyć jakieś nietypowe zamówienie i poznać naszą ofertę. Można też wykonać do nas telefon (514-041-959), a nasi eksperci na infolinii chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania odnośnie wynajmu toalet przenośnych w Poznaniu.

Ile kosztuje wynajem toalety przenośnej w Poznaniu?

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze, jaką dysponuje nasza firma, możemy zaoferować Państwu najtańszy wynajem i serwis toalet przenośnych w Poznaniu. Ceny zaczynają się już od 160zł netto, a transport do 30km oferujemy gratis. Dodatkowe opłaty obejmują opcjonalne serwisy, umywalkę wbudowaną lub przenośną i ubezpieczenie od uszkodzenia lub kradzieży. W przypadku zapotrzebowania na większą ilość WC lub wynajmu długoterminowego (powyżej pół roku) oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje. Obsługujemy zarówno dużych przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

kiedy zamówić toaletę przenośną